May. 4, 2021

قفسه فروشگاهی و3 نکته مفید برای افزایش قرار گرفتن در معرض محصول با قفسه بندی خرده فروشی

مطالعات زیادی در مورد بهترین روشهای جذب مشتری به فروشگاه شما ، علاقه مند كردن آنها به محصولات و وفادار ماندن آنها به برند شما انجام شده است. یکی از مواردی که تأثیر قابل توجهی در خرید مشتری دارد ، نحوه قفسه فروشگاهی محصولات خود است. ما قبلاً نکات کلی درباره موفقیت قفسه بندی را به شما داده ایم ، اما امروز ما بر روی 3 نکته "مفید" تمرکز خواهیم کرد تا با قفسه بندی متفاوت ، میزان قرار گرفتن در معرض محصول را افزایش دهید.

قرار گرفتن در معرض محصول توسط قفسه های رقابتی را افزایش دهید
آیا تا به حال در فروشگاه های رقبایتان گشت زده اید؟ کاملاً ارزشش را دارد ، به خصوص اگر رقیبی داشته باشید که بسیار بزرگتر و مستقر از شما باشد. فروشگاه های بزرگتر و زنجیره های خرده فروشی توانایی انجام تحقیقات بازار را دارند ، بنابراین ببینید چه کاری انجام می دهند ، و بدون هزینه می توانید تمام مزایای تحقیقات بازار را بدست آورید. البته ، شما نمی خواهید دقیقاً از یک ظاهر طراحی شده آنها کپی کنید. شما فقط می خواهید نگاهی بیندازید که قفسه بندی آنها با قفسه شما متفاوت است و به نظر می رسد کار می کند یا نه. وقتی وارد می شوید چشمتان را جلب می کند؟ چه چیزی به نظر می رسد برجسته تر نشان داده شود؟ توجه داشته باشید و ببینید چگونه می توانید برخی از ایده های فروشگاه خود را پیاده سازی کنید. این نیز یک روش عالی برای اطمینان از اینکه قفسه بندی شما از رقبای شما متمایز است ، زیرا نمی خواهید شباهت زیادی به مارک دیگر داشته باشید.

با قفسه بندی سطح چشم ، میزان قرار گرفتن در معرض محصول را افزایش دهید
مطالعات نشان می دهد که مشتریان بلافاصله محصولات موجود در سطح چشم را اسکن می کنند و اغلب محصولات موجود در قفسه های بالا و پایین را از دست می دهند. همچنین لازم به یادآوری است که در فرهنگ غربی ، مشتریان محصولات را با دید خود از چپ به راست اسکن می کنند. محصولی با بیشترین درآمد به سمت چپ و در سطح چشم در هر قفسه بندی که دارید قرار دهید. این امر همچنین باعث دسترسی بیشتر محصولات شما می شود و به مشتریان این امکان را می دهد تا سریعاً محصولات خود را بدون نیاز به بالا یا پایین بردارند.

با پاک کردن قفسه ها ، میزان قرار گرفتن در معرض محصولات را افزایش دهید
اگرچه قرار دادن هرچه بیشتر محصولات در سطح چشم وسوسه انگیز است ، شما نمی خواهید مشتریان خود را تحت فشار قرار دهید. وجود بیش از حد در یک فضا می تواند به هم ریخته و نامنظم به نظر برسد ، بنابراین درک مشتریان از گزینه های خود یا محصولات منطبق بر قیمت آنها را دشوار می کند. همچنین مهم است که قفسه های خود را مرتب نگه دارید. یک قفسه تمیز و مرتب حرفه ای به نظر می رسد و اعتماد مشتری به یک محصول را افزایش می دهد.

برای بهینه سازی چیدمان و طراحی فروشگاه خود نیاز به کمک دارید؟ برای کمک به شما در برنامه خود ، راهنمای فرآیند طراحی فروشگاه ما را بررسی کنید. بیاموزید که چگونه تغییر دادن طراحی و وسایل فروشگاه به خرده فروشان دیگر در داستانهای موفقیت ما کمک کرده است و وقتی آماده باشید تا به شما کمک کنیم فروشگاه شما را بهتر کنیم ، با آنها تماس بگیرید.